Dwie Godziny dla Rodziny/ dla Człowieka

Dodano: 15.05.2023
Dwie Godziny dla Rodziny/ dla Człowieka

Po raz kolejny z przyjemnością włączamy się kampanię Dwie Godziny dla Rodziny/ dla Człowieka. W ubiegłym roku w tej kampanii wzięło udział ponad 2000 firm i organizacji z aż 59 krajów świata. W tym – my.

2h4family to Globalny Ruch Społeczny na Rzecz Bliskości, zainicjowany 12 lat temu przez Instytut Humanites w odpowiedzi na narastające zjawiska samotności, depresji i kryzysu więzi międzyludzkich. Życie w szybkim tempie nie sprzyja budowaniu rodzinnych więzi i zacieśnianiu relacji. Pandemia dodatkowo powiększyła dystans między ludźmi. Upowszechnienie się pracy zdalnej sprawiło, że część z nas nie spotyka na co dzień kolegów i koleżanek z pracy. Pochłonięci wirtualnym światem i tematami globalnymi, gubimy tych, którzy są najbliżej nas: dzieci i wnuki, rodziców i dziadków, rodzeństwo, wujostwo, kuzynostwo, przyjaciół. Jest nam do siebie coraz dalej.

Poprzez akcję „Dwie Godziny dla Rodziny/Człowieka” namawiamy naszych pracowników, aby wykorzystali te symboliczne „dwie godziny” na spędzenie jakościowego czasu z najbliższymi. Motto tegorocznej edycji #2h4family brzmi: Z PASJAMI PRZEZ POKOLENIA! Realizacja pasji to doskonały sposób na spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi i dobry temat do rozmów, które wzmacniają więzi!

Zgodnie z tegorocznym mottem akcji, chcemy podarować naszym wszystkim pracownikom dodatkowe 2 godziny dla ich wspólnych pasji. Dlatego też w dniu dzisiejszym wszyscy zatrudnieni w N! mogą wyjść z pracy 2 godziny wcześniej.

Wszystkim naszym pracownikom życzymy przyjemnych chwil z rodziną!

Więcej o akcji na stronie: 2godzinydlarodziny.pl

>