Gala Inwestor w Kapitał Ludzki

Dodano: 09.02.2023
Gala Inwestor w Kapitał Ludzki

W czwartek, 09.02.2023 r. odbyła się Gala Inwestor w Kapitał Ludzki, podczas której po długiej pandemicznej przerwie osobiście mogliśmy odebrać to wyjątkowe dla nas wyróżnienie.

Cieszę się, że jestem tu dzisiaj w tak doborowym towarzystwie. Serdecznie gratuluję wszystkim tegorocznym laureatom!

Jestem szczęśliwa, że mogę odbierać nagrodę w postaci Godła Inwestor w Kapitał Ludzki. To wyraz prawdziwego zaufania naszych pracowników dla NetWorks. W badaniu bierzemy udział już po raz siódmy. Od lat stanowi dla nas podstawę do planowania naszych HR-owych działań. Nad raportem spędzamy sporo czasu, analizując możliwe scenariusze pro-pracowniczej strategii. Dlatego tym bardziej z dumą czytałam tegoroczny raport, w którym po raz pierwszy w historii badania w naszej firmie wyniki NetWorks przekroczyły benchmark pozostałych laureatów we wszystkich kategoriach.

Dziękuję więc organizatorom badania za wspaniałą długoletnią współpracę i za wkład, jaki przez te lata wnieśli do naszej organizacji. Zarządowi i całej kadrze menedżerskiej za nieustanne podejmowanie działań, które przyczyniły się do tak wysokich wyników badania w naszej Spółce. Mojemu zespołowi, za ich niezwykłe zaangażowanie. Ale przede wszystkim pracownikom NetWorks, których głos jest dla nas najwyższą wartością” – powiedziała podczas odbierania nagrody Hania Leśniewska, Dyrektor Departamentu People & Culture.

Inwestor w Kapitał Ludzki to niezależny program badawczy realizowany przez firmę Experience Institute. Certyfikat „Inwestor w Kapitał Ludzki” przyznawany jest firmom, które realizują politykę personalną docenianą przez pracowników.

Wyróżnienie jest szczególne, ponieważ o przyznaniu nagrody w 100% decyduje opinia pracowników na temat pracodawcy.

>