Wielkie idee rozpalają umysły, małymi krokami można zmieniać świat – NetWorks na Kongresie Kadry

Dodano: 30.10.2023
Wielkie idee rozpalają umysły, małymi krokami można zmieniać świat – NetWorks na Kongresie Kadry

W mijającym tygodniu odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń w branży HR – Kongres Kadry. Jesienna edycja tegorocznego Kongresu upłynęła pod hasłem HR 2030: KIERUNKI, DROGOWSKAZY, PRZEWODNICY.

Cieszymy się niezwykle, że mogliśmy być częścią tej wyjątkowej inicjatywy. Historia wdrożenia podpisu kwalifikowanego w NetWorks pojawiła w ścieżce „Cyfryzacja procesów HR” w drugim dniu Kongresu.

Jerzy Pieniążek, Dyrektor Departamentu Rozwoju i Transformacji, opowiedział podczas swojego wystąpienia o decyzji, która okazała się być dla NetWorks cyfrowym gamechangerem.

Była to niezwykła opowieść o oszczędzaniu, kilku tysiącach spokojnie rosnących drzew i przekraczaniu prędkości F16 w procesach kadrowych. Dodatkowym plusem był szczegółowy przepis na sukces, czyli konkretne i sprawdzone wskazówki, jak wdrożyć podpis kwalifikowany dla siedmiuset pracowników, aby zadbać o ekologię, o biznes i o procesy w dużej rozproszonej organizacji.

Kongres Kadry to wyjątkowe wydarzenie na mapie polskich spotkań branżowych – to prawdziwe święto HR! Konferencja odbywa się dwa razy w ciągu roku: wiosną i jesienią. To tysiące prelekcji, warsztatów, spotkań i aktywności integrujących praktyków i praktyczki. 38. edycja Kongresu Kadry miała wyjątkową formułę łączącą najlepsze aspekty spotkania stacjonarnego: inspirujące wystąpienia i praktyczne warsztaty. Kongres Kadry tworzy meet&grow – marka wydarzeń biznesowych.

>